Cortijo La Torquilla Laguna Fuente De Piedra

  • 200 m²
  • 5 sovrum
  • 2 badrum

I villan Cortijo La Torquilla Laguna Fuente De Piedra Málaga med 5 sovrum, som ligger inom 3 km från Fuente de Piedra-lagunen, kan du njuta av en avkopplande utsikt över trädgården från en terrass. Den här villan med 2 badrum, som passar för upp till 16 gäster, erbjuder en parkering.

Gästerna kan njuta av utsikten över trädgården från boendet. I badrummet finns även en bidé, en separat toalett och en dusch. Badrummen är också utrustade med badlakan och handdukar för din bekvämlighet.

Kylskåp, ugn och köksredskap finns i köket i den här villan. Det finns också matplats och utomhusmatplats, där gästerna kan äta måltider under vistelsen.

Denna villa ligger inom 15 minuter med bil från El Refugio del Burrito. Tågstationen Malaga är belägen cirka 51 km bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Cortijo La Torquilla Laguna Fuente De Piedra Málaga
Las Maravillas De Manuel By Solymar Properties
Mobilpris

Las Maravillas De Manuel By Solymar Properties

9.0
Utmärkt 8 recensioner
8 km från boendet
USD 484 USD 436
per natt
Casa Gala - Caminito Del Rey
Mobilpris

Casa Gala - Caminito Del Rey

9.7
Exceptionellt 43 recensioner
17.2 km från boendet
USD 249 USD 224
per natt
Lovely Home In Malaga
Mobilpris

Lovely Home In Malaga

8.0
Väldigt bra 2 recensioner
18.9 km från boendet
USD 150 USD 135
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    86 km

    Tågstationer

    Malaga tågstation
    51 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi på offentliga platser

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Vandring

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Köksgeråd

    Fritid

    • Säsongsöppen utomhuspool
    • Strandparasoll
    • Solsängar
    • Trädgård
    • Grill faciliteter
    • Grunda delen

    I rummen

    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 19:00
    Utcheckning: från 08:00 till 12:00
    LicensnummerCTC-2022069774
    Vanliga frågor
    • Kan vi parkera vårt fordon nära villan Cortijo La Torquilla Laguna Fuente De Piedra?
      Ja, gratis privat parkering är tillgänglig för gästerna på villan Cortijo La Torquilla Laguna Fuente De Piedra.
    • Kan jag ta med mitt husdjur till villan Cortijo La Torquilla Laguna Fuente De Piedra?
      Ja, villan Cortijo La Torquilla Laguna Fuente De Piedra tillåter att bo med husdjur. Vi rekommenderar dock att du ringer i förväg för bekräftelse.
    • Vilka kända landmärken bör vi besöka nära semesterbostaden?
      Gästerna kan besöka Fuente de Piedra-lagunen, som ligger inom 3 km från semesterbostaden.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    86 km

    Tågstationer

    Malaga tågstation
    51 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Cortijo La Torquilla Laguna Fuente De Piedra Málaga

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng